Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BARCSAY ISKOLA

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
2000 Szentendre, Kálvária út 18.

2017. október 5-én tartották  Budapesten,  a Dürer Rendezvényházban a Boldog Iskola díjátadó rendezvényt.

Az 550 fős pedagógus közösségben iskolánkat Dohajov Jánosné, Hajni képviselte. Hajni fogta össze az egész pályázatot is, melynek gondolata először 2015-ben fogalmazódott meg Szabó Gáborné igazgatóhelyettesünk fejében. Ekkor már a kereskedelmi rádiókban is sokat lehetett hallani a programról, melynek fővédnöke prof. doktor Bagdy Emőke pszichológus. Pedagógusaink közül Kolozsvári Mariann és Borbényiné Mócsai Ágnes is csatlakozott a programszerűen megtartott tanórák szervezéséhez. Így ők is nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy 2016 őszén elnyertük a Boldog Iskola címet, majd 2017 őszén Örökös Boldog Iskola lettünk. Szentendre városában több Boldog Iskola is van, az Örökös Boldog Iskola címet viszont egyedüliként a mi iskolánk viselheti.

Szívből gratulálunk!