Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BARCSAY ISKOLA

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
2000 Szentendre, Kálvária út 18.

Iskolánk idén, mint Örökös Boldog Iskola, csatlakozott a Libri könyvhálózat, a Mesekő Alapítvány és a Jobb Veled a Világ Alapítvány közös programjához.

Közel egy hónapon át gyűjtöttük a könyveket: voltak, akik személyesen hozták a könyveket, voltak, akik titkos angyalként juttatták be hozzánk. Közel 500 példány gyűlt össze, ebből például iskolánk is kapott angol könyvsorozatot, a többit bedobozolva szállítottuk a Libri Mesepontra tovább. Kiegészítésként készítettünk könyvjelzőket, hogy vidámabb ünnepük legyen a könyvek új tulajdonosainak. A Libri könyvesboltban beváltható utalványokat kaptunk 30000 forint értékben, melyeket kiosztunk a gyerekek között.
Köszönjük a Gyermekek és Szülők lelkes támogatását!