Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BARCSAY ISKOLA

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
2000 Szentendre, Kálvária út 18.

Városunk önkormányzata idén is meghirdette Eleven Örökség címen a városi helytörténeti vetélkedőt. A versenyt a szentendrei általános iskolák és kisgimnáziumok 7. évfolyamos diákjai számára írták ki. A megmérettetés 5 fordulóból állt, melyek jelentős részben élményszerű szituációs játékokból, keratív, önálló gyűjtőmunkán alapuló feladatokból álltak. Iskolánként 8 fő vett részt minden fordulóban. A vetélkedő 2017. novemberében indult és az utolsó forduló idén májusban zárult. A Barcsay Jenő Általános Iskola csapata a 4. helyezést érte el, így 40.000 forint díjazásban részesült az iskola. A csapat tagjai: Metka Fruzsina, Glavaski Andrej, Nyikonyuk Gergő, Kikilai Virág, Kovács Botond, Kiss Kamilla, Boczor Kincső, Fodor Szonja Napsugár, Lázár Emese, Vieland Anna, Molnár-Karsa Virág, Orbán Samu, Fiál-Varga Áron, Mohácsi Zsófia.

Gratulálunk az eredményhez!