Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BARCSAY ISKOLA

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
2000 Szentendre, Kálvária út 18.

Idén január 26-án iskolánkban megrendezésre került a 30. Jubileumi Barcsay Nap. A délelőtti program keretében hagyomány szerint egy-egy művész alkotott az osztályokkal. Az idei téma az Életfa volt. A jó hangulatban telt háromórás foglalkozások során rengeteg szép és ötletes festmény, szobor, kollázs, kézműves tárgy készült, melyet délután a Barcsay Iskolai Galéria (BIG) keretén belül kiállítottunk.

A kiállítást Varga Anna nyitotta meg, melyet a 3b, 5, 6 és 7. osztályos tanulók előadása előzött meg. A műsor rendezője Róna Csilla volt. A megnyitón tantermeinkben az elmúlt 30 év legszebb pillanatai kerültek kivetítésre, melyet   Herczeg Katalin válogatott és állított össze.

 

A tanulóink alkotásaiból készült kiállítás február 9-ig tekinthető meg az aulában. 

 

        Az alkotónapról készül képek elérhetőek:

       Galéria - 2023/24 - Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola