Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BARCSAY ISKOLA

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
2000 Szentendre, Kálvária út 18.

Január 28-án, idén is megrendezésre került iskolánk névadójának, Barcsay Jenőnek emléknapja.

A festőről és művészpedagógusról ebben az évben 28. alkalommal emlékeztünk meg művészi és játékos program keretében.

Az előző években minden egyes Barcsay nap egy nagy kiállítással zárult, amit az aulában rendeztünk be. A járványhelyzetre való tekintettel ez idén is sajnos elmaradt, ezért tanáraink saját osztályaikban együtt alkottak diákjainkkal.

Az idei alkotó napunk végeredménye egy Zöld fal lett, mely az újrahasznosítás jegyében készült. A zöldfal látványának lényege a sokszínűség. Minden osztály színes, egyedi, növényi formák, változatos minták megalkotásával járult hozzá az aulát díszítő óriási papírkép végső kialakításához.

Még több kép: http://barcsay.szentendre.hu/galeria/category/188-22-01-28-big