Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BARCSAY ISKOLA

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
2000 Szentendre, Kálvária út 18.

Az idei tanévnyitó ünnepély ismét vidám hangulatban telt iskolánkban. 

Hagyományainkhoz híven két műsorral nyitotta meg iskolánk  igazgatónője, dr. Bilonka Judit a 2019/2020-as tanévet. 8 órakor az elsősök és harmadikosok kivételével mindegyik osztály részt vett az eseményen. Az esős idő az aulába terelte a sok gyereket, de a műsor így is a nyár vidám hangulatát idézte fel. Iskolánk idén ünnepli alapításának 40. évfordulóját, s erre az eseményre fűzték fel a műsor alkotói az évnyitót. Az elsősöket Versehi-Nagy Miklós polgármester köszöntötte. A produkciót a 3.e osztály adta elő, Csiki Valéria tanárnő vezetésével. Igazi nyári, kánikulai légkört varázsoltak a szereplők: medence, strand, békatalp, pipa...A polgármester úr a két éve kezdődött lokálpatrióta program keretében városi ajándékcsomaggal kedvesekett minden elsős kisgyereknek. A műsor zárásaképpen megtekinthettük a 3.a osztály néptánc produkcióját, Aranyosi Ágota és  Bakos Eszter tanárnők koreográfiájával.

Sikeres tanévkezést, kellemes tanévet kívánunk!

 

Az eseményről további képek is megtekinthetők:

 

https://photos.app.goo.gl/HuUVE2YET2PMkKYa8