A tavasz utolsó napjai a Tavaszbúcsúztató ideje a Mókusosztályban.
Először összegyűjtöttük, mely programokon vettünk részt tavasszal, bőven volt, mire emlékezzünk. 🙂
Ezt követően felköszöntöttük a Születésnaposokat, kis meglepetésüknek nagyon örültek.
2 napig tartó eszem-iszom zárta az Ünnepet.
Nagyon várjuk már a nyarat!