Back To Top
Idén is megrendezésre került a második évfolyamon a „Nagyot mondó” mesélő verseny, melyen minden osztály képviseltette magát. A megmérettetésre a mesélni szerető, szépen ejtő, színesen hangsúlyozó diákokat vártuk. Az eseménynek stílusosan az iskola könyvtára adott helyet. Az esemény nívóját emelte, hogy minden diák alaposan felkészülve, biztos szövegtudással érkezett. Idén is - a hagyományhoz híven – minden versenyző hozhatott egy „barát-vendéget” magával, aki jelenlétével csillapíthatta társa izgalmát, és végig hallgathatta a sok, vidám mesét. A versenyen a kisdiákok gyémánt, arany és ezüst minősítést érhettek el. A sok kedves mesélő közül kiemelten gratulálunk Szabó Alinának (2.a) Várhegyi-Tamás Larának (2.a) és Jamrik Bendegúznak (2.c) a gyémánt fokozatot elért előadásért!
Jövőre is nagy szeretettel várunk vissza minden versenyzőt!
Borbényiné Mócsai Ágnes
szervező

