Back To Top
Idén mi 3.a-sok Aletta nénivel és Niki nénivel nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy megismerjük a #másfélfokoséletmód alapjait. Szeretnék tenni Földünkért, egy élhető, biztonságos jövőért. Túl azon a sok-sok elméleten, amit már mindenki ismer, egyéb izgalmakra is vágyunk. Így jött az ötlet, hogy 2026. május 9-én telekocsikkal egész Lengyeltótiig utazzunk. Ott ehető növényekkel ismerkedtünk a mezőn, megtanultunk fermentálni, s 80-an (!) egy teljes napot jókedvben, szeretetben eltöltöttünk. A bátrak utána a Balatonban is megmártóztak! Felejthetetlen élmény marad!