Szakköreink a 2019/20-as tanévben

 

Neve

Tartalma

Ideje

Helye

Vezeti

Felvételi előkészítő

Matematikából

Központi felvételire való folyamatos készülés

Szerda

14,00-15,30

Kémia terem

C/II

Bíróné Bagdán Valéria

Felvételi előkészítő

Magyarból

Központi felvételire való folyamatos készülés

Csütörtök

14,00-15,30

B/II

5.d terme

Szebelédi Gáborné

Felvételi előkészítő

Magyarból

Központi felvételire való folyamatos készülés

Kedd

14,00-15,30

A/I

8.d terme

Sőrés Marianna

Színjátszó és dráma szakkör

Drámapedagógia,drámaolvasás,

amatőr színjátszás és bábjátszás

péntek

14,00-15,30

Tükrös terem

Huba Lilla

Fülbe Való népdalkör

Énekelünk, a tanultakat közkinccsé tesszük az iskolai rendezvényeken  és a városi népdalversenyen.

Kedd

14,00-14,45

Csütörtök

14,00- 14,45

B/II 5.a terme

 

B/II 5.a terme

Kónya Emőke

Barcsay Firka

Újságíró tehetségkör

Nyelvi játékot játszunk,

interjúkat készítünk, rejtvényt fejtünk, pantomimezünk

Szerda

14,00-15,30

könyvtár

Sőrés Marianna

Rajz szakkör

5. évf. részére

Tehetséggondozás,rajzolás, festés, képépítés, pályázati munkák készítése

Hétfő

14,00-15,30

 

H/II

rajzterem

dr Simonné Kovács Mária

Tutaj Műhely-képzőművészeti tehetséggondozás

 

Rajzolás,festés,mintázás.

Kreatív feladatok.

Pályázatok.

Kedd

14,00-15,30

H/II

rajzterem

Varga Anna

Kortárs irodalom szakkör kortárs magyar-és világirodalmi művek elemzése, olvasása, feldolgozása Csütörtök 13-14 könyvtár Cservenkáné Pálfi Zsuzsanna

Biológia szakkör

7.8. évf.

Idegen tájak élővilága, rendszertan, embertan

Kedd

14,00-14,45

A/I 8.b terme

 

Fehér István

Tehetségtámogató szakkör

5. évfolyamosoknak

Számítógép nélküli és számítógépes probléma-megoldás eljárás alapú szakkör moduláris programozási környezetben

Péntek

6.óra

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Képességfejlesztő programozás

3 - 4.

évfolyamosoknak

Programozás IMAGINE környezetben

Szerda

13,30-14,15

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Képességfejlesztő programozás

6- 7.

évfolyamosoknak

Programozás IMAGINE környezetben

Péntek

14,00-15,30

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin