Tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

  BARCSAY ISKOLA

   Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
   2000 Szentendre, Kálvária út 18.

 

 

 

Szakköreink a 2018/19-es tanévben

 

 

 

 

Neve

Tartalma

Ideje

Helye

Vezeti

Felvételi előkészítő

Matematikából

Központi felvételire való folyamatos készülés

Szerda

14,00-15,30

Nagytanári

Bagdán Valéria

Felvételi előkészítő

Magyarból

Központi felvételire való folyamatos készülés

Csütörtök

14,00-15,30

A/II

7.c terme

 

Huba Lilla

Felvételi előkészítő

Magyarból

 

Központi felvételire való folyamatos készülés

Kedd

14,00-15,30

B/II

8.d terme

Szebelédi Gáborné

Felvételi előkészítő

Magyarból

Központi felvételire való folyamatos készülés

Kedd

14,00-15,30

B/I

6.d terme

Regősné Róna Csilla

Fülbe Való népdalkör

Énekelünk, a tanultakat közkinccsé tesszük az iskolai rendezvényeken  és a városi népdalversenyen.

Kedd

14,00-14,45

Csütörtök

14,00-14,45

B/II 8.a terme

 

B/II 8.a terme

Kónya Emőke

Barcsay Firka

Újságíró tehetségkör

 

Nyelvi játékot játszunk,

interjúkat készítünk, rejtvényt fejtünk, pantomimezünk

Szerda

14,00-15,30

könyvtár

Sőrés Marianna

Kortárs irodalom szakkör Megismerkedünk a kortárs ifjúsági irodalom néhány alkotásával, játszunk, beszélgetünk. Ajánlott korosztály: 4-6.évfolyam

Csütörtök

14.30-15.30

könyvtár

Cservenkáné

Pálfi Zsuzsanna

Rajz szakkör

 5. évf. részére

Tehetséggondozás,rajzolás, festés, képépítés, pályázati munkák készítése

Kedd

14,00-15,30

 

H/II

rajzterem

dr Simonné Kovács Mária

Vizuális kultúra szakkör

6.,7.,8. évfolyam

Művészeti iskolába készülő diákok felkészítése

csütörtök

14,00-15,30

H/II

rajzterem

 

Varga Anna

Természettudományos Tehetségkör

5.évf.

Hazai területek, fák élővilága

hétfő

14-15.30

Természettudományos szertár

Kovács Csilla

Biológia szakkör

7., 8. évfolyam

Idegen tájak élővilága, rendszertan, embertan

csütörtök

14.00-14.45

A/I 7.b terme Fehér István

Tehetségtámogató szakkör

5. évfolyamosoknak

Számítógép nélküli és számítógépes probléma-megoldás eljárás alapú szakkör moduláris programozási környezetben

péntek

14.15-15.00

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

 

 

Képességfejlesztő programozás

3-4. osztályosoknak

évfolyamosoknak

 

Programozás IMAGINE környezetben

péntek

13.30-14.15

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Képességfejlesztő programozás

5-6. évfolyamosoknak

Programozás IMAGINE környezetben

hétfő

14.00-15.30

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Színjátszó és dráma szakkör

Drámapedagógia, drámaolvasás, amatőr színjátszás és bábjátszás.

péntek

14,00-15,30

Izgő-mozgó

Huba Lilla