Tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

  BARCSAY ISKOLA

   Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
   2000 Szentendre, Kálvária út 18.

A KÉPEK ÉS A NÉVSOROK SZERKESZTÉS ALATT ÁLLNAK, MEGÉRTÉSÜKET ÉS TÜRELMÜKET KÖSZÖNJÜK!

2.a Osztályfőnök: Nagyné Tóth Andrea

Ágoston Papp Csenge

Borlay Szofia

Bruder Zoltán 

Dénesi Maja Panka

Dessewffy Kornél Ákos

Farkas Fruzsina Kata

Fekete Vénusz

 Figder Flóra Lili

Gorda Barnabás

Herman Balázs

Horváth Evelin Éva

Juhász Gergő

Kertész Dávid István

Klug Alíz Laura

Krajcsovits Benedek

Mandics Patrik

Mireisz Petra

Móricz Barnabás

Sümegi Petra

 Sütő Csenge

Szeifert Gábor

Székely Boldizsár

Szlovák Lili

Török Lilla Petra

Vadas Tímea Csenge

Vikor Ábel Soma

2.b Osztályfőnök: Németh Katalin

Bányai Bence

Bárány Aisa Tímea

Benzsay Olivér

Berei Márton

Bimbó Bálint

Bohus Nadin

Cservenka Dániel

Dénes Izabella

Dévényi Zsombor Gergely

Dragon Dániel Zoltán

Fekete Illangó

Herdics Katalin

Horváth Lili

Kanta Benedek

Keszler Petra Maja

Kiss Liliána Virág

Kravjár Lili

Lakner Gellért

Lisal David

Monori Zsófia

Nagy Emily Hannah

Orova Emma

Szamosközi Máté

Szita Katalin

Szoboszlay Kristóf

Tóth Ákos

Tóth Bence Barnabás

Török Kíra Gyémánt

Ujházy Zsófi

Zsarnowszky Kristóf

2.c  Osztályfőnök: Liszkai Ágnes

Balogh Barnabás Kósa Kara Zsombor Nagy Kamilla Erzsébet Szűcs Boglárka
Baranovszky Bálint Malomsoky Dániel Keita Nagy Zsuzsa Kata Tatár Márton Andor
Hajdú-Völgyi Lídia Máté Johanna Réka Orosz Dzsenifer Krisztina Temesvári Bálint
Jolsvai Lilla Mészáros Máté Pásztor Zsombor Tóth Maja
Karsai Zétény  Mezey Hanna Rostás Rita Vándor Sára Márta
Kircsi Milán Móricz Ábel Szabó Bertalan Végh Máté Áron
Kosznovszki Máté Nagy Emma Emese Szeifert Viktória Vilcsek Balázs Tibor

2.d Osztályfőnök: Gulyás Melinda

Balázs Sára Eszter Gellen Viktor Alex Kukla Ádám Gábor Popelka Dorottya
Barancsi Roland Zsolt Homán Emese Piroska Megyesi Richárd Riesz Áron Dominik
Bobák Richárd Horváth Alex  Mendzsák István András Szakács Bence Mihály
Csákó Gábor Jham Albert Papp Tímea Szalai Hanna Panna
Cséki Adrienn Kovács Bendegúz Csongor Pethő Péter István Theisz Gergő Viktor
Fadgyas Vilmos Ádám      

2.e Osztályfőnök: Mezei Alexandra

Árgyelán Bendegúz Hoyt Brigitta Isa Lapis Anita Seregi Kristóf István
Bereznay Tamara Laura Járfás Tamás Zoltán Lenkei Ábris Spriggs Lívia Anna
Bohnert Zsófia Kapornai Nóra Magyar Luca Szabó Samu
Carnegie Alexa Hazel Kasza Márton Mór Nagy Simon Vencel Szokoly Csaba
Erdei Lajos Kiss Csanád Noel Németh Réka Tóth Patrik
Filepkó Márton Koncz Borbála Rácsay Lili Jázmin Vagyóczky Zalán Dávid
Földi Bende Péter Kostyál Szilágyi Bence Román Hanga Anna Varga Szilvia

2.f Osztályfőnök: Klement Mónika

Balogh Blanka Gaál Péter Lázár Ákos Botond Tiba Attila Csongor
Berecz Klaudia Horváth Emma Éva Márton Ádám Csaba Turi Áron Zsombor
Chromcsik Zsombor Milán Kelemen Flóra Molnár Anna Laura Varga Edina
Eckensberger BotondÁlmos Kovács Adrián Marcell Skorbár Zsombor  
Fülöp Máté Kürti Borbála Sztakó György  

3.a Osztályfőnök: Bakos Eszter

Abonyi-Tóth Glenda Kiss Rege Luca Pilusin Katalin Eszter Ujhelyi Milán Áron
Bajnok Szabolcs Kocsi Tulipán Szebellédy Réka Urvölgyi Áron
Biborka Bernadett Koncz Domonkos Szöllősi Réka Emma Zahoray Kata Emma 
Horváth Ábel Kovács Zalán Szűcs Szonja Zsidai Zalán
Horváth Debóra Máté-Rechtorisz Laura Tardy Ferenc János    
Jakab Rita Emese Palotai Dávid Tóth Szonja  

3.b Osztályfőnök: Mizsányiné Kovács Judit

Balogh Dominik Kristóf Frózsi-Nánássy Lili Kovács Lili Streicher Samu
Bánóczi Johanna Gál Ambrus Marcell Német Angelina Szalma Lilien
Baranyi Marcell Gotsik Szonja Dorka Németh Béla Tatai Kitti
Barth Áron Vencel Horváth Csenge Petkó Panni Vancsisin Ábris
Barth Vince Ákos Huszti Márton Benedek Rigó Benedek Váradi Zsombor

Bátyi Maja

Kerekes Máté András Simon Sára Emese

 

3.c Osztályfőnök: Csirke Endréné

Csizmadia Gergő Fekete Bíbora Magyar Máté Rózsa Lola
Dóka Olívia Horváth Martin Majoros Patrik Sümeghy-Flandorffer Botond Tamás
Domján László Dominik Horváth Rebeka Loretta  Miskolczi Míra Angyalka Szabó Mihály
Engin Kármen Havin Janky Zsombor Máté Nagy Zsombor Szatai Bálint
Fanczal Viktória Kiss Flóra Lili Niks Mika Szoboti Patrik
Fehér Zsuzsanna Magyar István Oláh Illés Zuti Szonja Zoé

3.d Osztályfőnök: Dohajov Jánosné

Árvay-Nagy Áron Gerencsér László Kovács Patrik Szentmiklóssy Ádám
Bakos Ádám Jeles Kornél   Malatinszky Álmos Torma Enikő Vivien
Bakos László Juhász Georgina Viktória Meszlényi Áron Bálint Tóth Lili
Buday Ambrus Károlyi-Németh Mátyás Tibor Nagy Norbert  
Fejes Csaba Sólyom Kelemen Zsolt Sáska Natália  
Gáspár Domonkos Kónya Balázs Hunor Szabó Kenéz József  

3.e Osztályfőnök: Csiki Valéria

Aszalós Szimonetta Hamar Barnabás Bendegúz Kulcsár Benedek Sárközi Lara Petra
Banos Boglárka Homán Gergely Máté Marinka Móric Jakab Soós Tasnád
Darai Nikolett Horányi Miklós Németh Renáta Vanessza Szabó Kornél Olivér
Elek Vince Kisszölgyémi Zsófia Sándor Dorottya Szabó Panna Hanna
Fazekas Attila Kosztán Kíra Fruzsina Sándor Miklós Urbán Benedek

3.f Osztályfőnök: Szeifertné Rózsa Mariann

Arany Bálint Horányi Tamás Koós Bence Óhidy Csenge
Börzsei Kristóf Jandó Zsófia Réka Lakatos Dzsenifer  Szarka Zalán
Bükkös Róza Kántor Illés Bence Magyar Martin Kevin Szilágyi Réka Anna
Fekete Márk Krisztián Kátai Gergely Minárik Boglárka Tálas Tamara Kiara
Fiál-Varga Ágoston Kenyeres Kristóf Nagy Marcell Varga Eszter

4.a Osztályfőnök: Kovácsné Tóth Edit

Babiczky Ambrus Digruber Emese Kiss Lili Szűcs Leila Melinda
Bárány Hanna Lili Digruber Eszter Lőrincz Gergő Tóth Bianka
Belső Bori Mirabella Dunkel Marcell Melnek Mihály Tratnyek Eszter Anna
Benzsay Zsombor Fenyő Réka Eszter Papp Ákos Vas Ádám
Berecz Annamária Fodor Tamás Bálint Rostás Petra  
Bernhardt Enikő Jázmin Földi Máté Schwender Fidél Nataniel  
Busai Norbert Fromann Zita Lívia Soós-Eőry Márton  

4.b Osztályfőnök: Aranyné Papp Ibolya

Balogh Hajnalka Anna Ferencsik Zsombor Korszun Barnabás Vilmos Szarka Vivien
Bartók Enikő Evelin Hirczi Zoltán Pál Krajcsovits Levente Tenki Soma Lévi
Brickwood Kiara Anna Horváth András Simon Marton Zala Dezső Theisz Levente Tamás
Czapár Laura Kajzinger Anna Virág Péteri Patrik Tóth Boglárka
Czuczi Bojta Kanta Nóra Borka Skorán Dávid Gergely Utasi András
Dragon Dominik Sándor Kiss-Haypál Júlia Sümeghy-Flandorffer Vince Mátyás Váradi Bátor Botond
Engin Lilien Klug Emese Mercédesz Sütő  Nikolett  

4.c Osztályfőnök: Kolozsvári Mariann

Andresz Alexa Kíra Kokas Anna Netkovszky Márton Richárd Teffner Zsombor
Banai Edmond Lángos Viktor Olcsvári Petra Török Zsófia Réka
Berner Alexandra Melinda Lengyel Dominika Mária Reha Máté Vida Dominik
Garzsik Mia Lenkei Ambrus Siska Soma Vieland Péter
Hangácsi Dóra Katinka Melicher Krisztofer Alex Szabó Márton Péter Weltin Márton István
Imre Levente Kálmán Nagy Annamária Mercédesz Szeberényi András Zink Olivér Attila
Kiss Dorina Bernadett Németh Zsanett Szokoly Miklós  

 

4.d Osztályfőnök: Papp Tiborné

Árki Levente Gerencsér Márk Madaras Enikő Sándor György
Berki Dániel Harcsa Máté Botond Molnár Gergő Sümegi Nóra
Bohnert Flóra Horváth Dominika Nagy Leila Lilla Szamosközi Anna
Debreczeni-Kis Virág Juhász Bence Nagy Lilly-Anne Laura Szita Regina
Demény Brúnó Kasza Gyula István Nagy-Csanadatz Emma Tóth Adrienn
Fadgyas Péter Máté Kurfis Gergő Rácz-Érsek Lili Tóth Levente Bálint
Finta Henrietta Ilona Maczik Lilla Gerda Reinhardt Milán Vágvölgyi Natasa

5.a Osztályfőnök:

Bácsi Lilien Huszti Mátyás György Mezei Tímea Szabó Hanga Bíborka
Bene Borbála Kátai János Németh Zsuzsanna Szöllősi Nadin
Carnegie Sophia Florence Király Domonkos Sajtos Dorina Csilla Szöllősi Olivér
Cservenka Lilla Laczkó Mátyás Salma Dominik Szőllősi Tamás
Dóka Izabella Lakner Léna Schuchanek Ferenc Bálint Zsarnowszky Csaba
Erdélyi-Kiss Lilla Lénárt Csaba Tamás Schuszter Csenge  
Hegedűs Csaba Metka Fruzsina Striczki Csenge  

5.b Osztályfőnök:

Bábszki Milán Jankovits Anna Németh Adrienn Tarcsi Patrik Péter
Bárdos Kinga Krisztina Kátai Roland László Olman Csanád Zsolt Tasnádi Emma Enikő
Csákó Dorina Kiss Kamilla Puzder Márton Kadosa Urbán Zsófia
Csizmadia Dávid Kövesdi Alexa Rusznyák Miklós Vajda Olivér
Dijaz-Rojas Camila Monserrat Kutsera András János Szabó Bálint Valter Vezényi Balázs Bendegúz
Földi Patrik Fabríció Magyar Lili Székely Milán  
Holdas Bence Misku Hunor Tankó Antónia  

5.c Osztályfőnök:

Altsach Réka Zsófia Graur Noémi Lázár Emese Réka Révész Bence Tamás
Banos Attila Jolsvai Fanni Mandics Gergő Rutterschmid László
Chlamtác Joshua Benjamin Kerekes Szilárd Molnár-Karsa Virág Torma Lilla Ilona
Czebe Tünde Boróka Késely Dezső Papp Veronika Nóra Tóth Roland Vince
Eckensberger Balázs András Kontró Bori Luca Puy Zsófia Ujhely Csenge
Glavaski Andrej Kökény István Marcell Raveczky Réka Nóra  Vieland Anna

5.d Osztályfőnök:

Biborka Dániel Kikilai Virág Boglárka Németh Dzsenifer Takács Sarolta
Burik Vivien Koós Dominik Raveczky Tímea Éva Tóth Olivér 
Fiál-Varga Áron Kronekker Panni Sárvári Gergely Varga Levente
Fodor Szonja Napsugár Laczkó Katalin Szlovák Levente Vígh Renáta
Gorda Domokos Lukács Bence Sándor Szoboti Marcell  
Horváth Hanna Mihályi Dániel János Takács Attila  
Kertes Bíbor Nagy Ruben Takács Édua  

5.e Osztályfőnök:

Abonyi-Tóth Gréta Gertsmayer Emma Szonja Lakatos Roland Simpson Jonathan Christopher
Árgyelán Domonkos Homán Hajnalka Enikő Lapis Anna Vas Dorottya Sára
Borbényi Liliána Horváth Vilmos Márton Márk Vukics Ferenc Lél
Budai Lili Jakab Patrícia Mosolygó Virág Zákány Levente Milán
Chromcsik Kristóf József Kapornai Gréta Nagy Emma Zuti Bálint
Erdélyi Rozália Kiss Kálmán Orbán Barnabás Máté  
Gere Gábor Kovács Botond Milán Rácz Noémi Alexa  


6.a Osztályfőnök: Kovács Gábor

Börzsei Krisztina Figder Máté Sándor Mága Virág Anikó Szilágyi Dorina Ivett
Deim Nándor Gerencsér Dorina Mendzsák Veronika Tenki Luca Sára
Detky István Gulyás Gergely Molnár Ádám Tóth Gergely Kristóf
Digruber Zsombor Kérészi Dominik Gábor Nagy Dániel Tóth Máté Kevin
Dumett Dylan Easterbooks  Kertész Dóra Szabrina Soós János Mátyás Vendl Márton
Farkas Dominik Balázs Korcsok Sándor Zoltán Száraz Gergő Bendegúz Zahoray Anna
Fekete Liliána Labutyin Ákos Szatóry Dániel Károly Zsuzsandor Ákos

6.b Osztályfőnök: Orova Zoltánné

Bárány Bendegúz Levente Gaál Kristóf Manton Benjámin Sárvári Dániel
Baróti Fruzsina Gaszt Benedek Manton Marcell Szabó Luca Stefánia
Darabos Panna Herdics Szabolcs Marton Imre József

Szilágyi Máté László

Dohajov Laura Horváth Bori Melcher Martin Turcsányi Bernadett
Engin Jázmin Bezer Jancsó Csaba Béla Német Mercédesz Virág Vendel
Farkas Norbert Kravjár Kitti Nyisztor Panna Wimmi Márton Boldizsár
Fodor Júlia Kravjár Vikória Reinhardt Bora Zsigó Ármin

6.c Osztályfőnök: Pintér Krisztina

Bajnok Szilárd Gotsik Barbara Viktória Kósa Konor Áron Nyiscsák Márk
Bargel Mór Károly Hőgye Attila Kovács Bendegúz Tamás Paroczai Virág
Bódi Péter Endre Juhász Balázs Mága Máté Tamás Rozgonyi Bence
Cserna András Juhász Bernadett Mészáros Petra Sabunyina Gábor
Devescovi Bence Mátyás Kauka Eszter Tekla Misek Ákos Tamás Sárközi Richárd
Fabi Kamilla Zóra Kelemen Gabriella Mónus Regő Kadosa Tóth Ágoston
Finta Bendegúz László Kis Emma Németh Zsolt Sándor

 

Frei Alexander Roland Kiss Lelle Niks Nyina  

6.d Osztályfőnök: Bíróné Bagdán Valéria

Andresz Roxána Nóra Kovács Virág Tünde Orbán Sámuel Antal Tuczai Barnabás
Balázs Bence András Morafková Laura Schwindl Ábel Turnherr Krisztián Zoltán
Balogh Csaba László Mátyás Mercédesz Schwindl Jutta Wagner Márk Benjámin
Bombosz Benedek Mencsik Dániel Sima Szabolcs Zsoldos Péter
Dombai Bence Nagy Laura Noémi Szele Viktória  
Hegedűs László Nagyváradi Eszter Tóth Barnabás  
Járai Nikolett Német Eugénia Tóth Olivér Emil  

7.a Osztályfőnök: Knirsch Györgyi

Baranyi Lili Hankó Blanka Kiss Míra Ördögh Miklós Márk
Békési Veszna Hegedűs Dániel János Kraus Adam Kinnick Simon Ákos
Briski Lili Horkai Laura Petra Kulcsár Krisztián Szabó Szonja
Czapár Viktória Kajzinger Bence Márta Estella Panka Számedli Róbert
Földházi Botond Csaba Kalicza Panna Molnár Bence Tassoni Francesco
Gerlai András Kátai Nikolett Viktória Orbán Lola Luca Tóth Lili

7.b Osztályfőnök: Vígné Györkös Katalin

Beck Fruzsina Hegedűs Alexa László Márk Simon Kristóf
Boros Iván Hegedűs Erik István Mélyi Klára Boglárka Szabó Máté
Dukay Zsombor Szabolcs Hirczi Katalin Mikó János András Tatai Milán
Faragó Maja Mária Horváth Richárd Henrik Nagy Henrietta Tratnyek Flóra Borbála
Fromann Vince Höblinger Denise Nagy Kornél Flórián Zombori Dániel Márk
Gerezsdi Laura Emese Kiss Ádám Nagymihály Léna Zoé  
Gyalog Elvira Korbuly Sarolta Elza Rigó Anna  

7.c Osztályfőnök: Paulovics Ágnes

Balga Róbert Magyar Júlia Eszter Papp Jázmin Szeberényi Gergő Lehel
Dworak Bendegúz Máté Marton Emese Rózsa Lukács Tugyi László
Gere Péter Mezei Levente Rozsnyik Dóra Zákány Zorka
Janky Csilla Lelle Nagy Csaba Miklós Sándor András Zsebe Dávid Bemjámin
Krachler Réka Néda Júlia  Schumann Réka Margaréta  
Labutyin Kinga Néda Tamás Szabó Inez  
Ley Flóra Orova Botond Szalai Anna  

7.d Osztályfőnök: Herczeg Lídia

Balogh Máté Mihály Horváth Krisztián Mészáros Bence Gábor Takács Beatrix Réka
Barabás Csaba Huszti Dávid Márk Mezei Dániel Csaba Téglás Márk Patrik
Berecz Bence Jánovszki Domonik György Molnár-Karsa Bernadett Tugyi Tamás Jenő
Bódi János Pál Kishonthy Laura Mirella Mosolygó Mercédesz Vaskó Vivien
Burik Krisztián Márk Kiss Bálint Neiger Eszter Krisztina  
Fabi Zsombor Tamás Kovács Nikolett Neubrandt Roland  
Gál Olivér Marinka Berta Novák Fanni  

8.a Osztályfőnök: Sőrés Marianna

Angus Patrik Levente Gerlai Anna Kosznovszky Márk Papp Tamás
Balogh Bernadett Gerlai Dániel Krátky Botond Somogyi Dávid
Belcsev Roland Levente Kalauz Norbert András Lakatos  Alexandra Sóvágó Panka Sára
Dózsa Dávid Kis Imre Zoltán Marosi Renáta Szász Borbála Eszter
Furján Dániel Kiss Annamária Németh Patrik Szita Evelin Patrícia

8.b Osztályfőnök: Fehér István András

Bareith Áron József Glavaski Nina Lindmayer Áron Szabó Bence Levente
Börzsei Kitti Horváth Zita Molnár Dániel Szabó Dorka Lili
Csizmadia Réka Kali Zsófia Viktória Nyisztor Bendegúz Szarka Fruzsina
Deim Vilmos Kálmán Viktória Pásztor Dániel Aladár Szebeni Eszter
Erdélyi Anna Zsanett Krisztián Cintia Ibolya Szabó Álmos  

8.c Osztályfőnök: Kucserák Magdolna

Bárdos Krisztián Heller Dorina Dalma Korsós Csenge Szekeres Richárd
Diaz-Rojas Kristóf Marcos Homán Dániel Gábor Likó Kitti Aranka Szilágyi Dominik Zsolt
Diaz-Rojas Mauró Lucas Imricsák Eszter Netkovszky Dániel Kálmán Török Rebeka Petra
Hanyecz Henrietta Kádár Marcell Petkó Csaba Ádám Wagner Dávid Barnabás
Hegedűs Márk László Klinszky Lara Bodza Szebellédi Christián  

8.d Osztályfőnök: Nyisztor Gergelyné

Angi Alexandra Horváth Botond Mészáros Patrik Tóth Mátyás
Bordás Dániel Juhász Szabolcs Miklós Krisztina Turcsányi Viktor Marcell
Csontos Balázs Karsai Bence Nagy Henrietta Zsmidzsár Bence
Dombai Petra Kiss-Kuntler Áron Rozsnyik Petra Anna  
Fazekas Richárd Sándor Lőrincz Péter Takács Krisztián Róbert